چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۷/۰۷

روابط عمومي معاونت برنامه‌ريزي و توسعه سرمايه انساني شهرداري قزوين:

سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین در پیامی فرارسیدن روز ملی ایمنی و آتش نشانی را تبریک گفت

سید حامد موسوی، سرپرست معاونت برنامه‌ريزي و توسعه سرمايه انساني شهرداري قزوين در پيامي فرارسيدن هفتم مهرماه، روز ملی ایمنی و آتش نشانی را به همکاران فداکار سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين تبريك گفت.

به‌گزارش روابط عمومي معاونت برنامه‌ريزي و توسعه سرمايه انساني شهرداري قزوين در اين پيام كه در پرتال حوزه معاونت برنامه‌ريزي و توسعه سرمايه انساني بارگذاري شده، آمده است:

تشكر و سپاس از انسان‌هايي كه ايثارگرانه جان خود را به مخاطره مي‌اندازند تا صحت و سلامت را براي هم‌وطنان خود به ارمغان آورند؛ جوانمردان و ايثارگراني كه در زمان بروز حوادث، هنگامي‌كه همگان از حادثه مي‌گريزند؛ براي حفاظت از جان و مال شهروندان به دل حادثه مي‌زنند. بدون‌شك خدمت‌گذاري خالصانه و صادقانه به بندگان خداوند سبحان در سخت‌ترين شرايط كاري همراه با تحمل خطرات غيرمترقبه، جز با فداكاري، صبر و با هدف كسب رضايت حضرت حق ميسر نمي‌باشد. كه شما آتش‌نشانان و امدادرسانان در زمان وقوع حوادث به‌خوبي از عهده آن بر‌آمده‌ايد.

توسعه، پيشرفت و اعتلاي ميهن عزيزمان مرهون تلاش و مجاهدت افرادي است كه با اخلاص و تعهد تمامي توان خود را در طبق اخلاص مي‌نهند؛ افرادي كه خدمت به مردم را موجبات عزت و سربلندي خود مي‌دانند و همواره كسب رضاي پروردگار را سرلوحه زندگي و كار خويش قرار داده‌اند.

اين‌جانب هفتم مهر‌ماه، مصادف با روز ملي ايمني و آتش‌نشاني را به تمامي همكاران خلاق، خدوم، متعهد، فداكار و پرتلاش سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين كه با بهره‌گيري از احساس مسئولانه، وظيفه‌شناسي ارزشمند و تخصّص و تجربه، متعهدانه و مجدانه در حوزه‌ مديريت بحران، پيشگيري، امداد و نجات و اطفاء حريق تأثيرگذار بوده‌اند، تبريك عرض نموده و از درگاه احديت براي ايشان شادكامي و سلامتي توأم با خوشبختي و نيك‌روزي در سايه توجهات حضرت ولي‌عصر ‌(عج) مسئلت مي‌دارم.

 

سيد حامد موسوي

 

سرپرست معاونت برنامه‌ريزي و توسعه سرمايه انساني شهرداري قزوين

 

 

تصاویر مرتبط