دوشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۲۲

مدیر سرمایه انسانی شهرداری قزوین خبر داد:

دوره آموزشی فتوشاپ مقدماتی در شهرداری قزوین برگزار شد

مهران سعیدی، مدیر سرمایه انسانی شهرداری قزوین از برگزاری دوره آموزشی غیرحضوری فتوشاپ مقدماتی ویژه مدیران و کارشناسان شهرداری قزوین خبر داد.

به‌گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین، سعیدی گفت: دوره آموزشی غیرحضوری فتوشاپ مقدماتی به‌صورت پخش فیلم آموزشی 8 ساعته و به‌مدت 24 ساعت و با حضور 164 شرکت‌کننده توسط اداره ارزشیابی و توانمندسازی کارکنان مدیریت سرمایه انسانی برگزار شد.

سعیدی هدف از برگزاری این دوره را دانش‌افزایی و آشنایی مدیران و کارشناسان شهرداری قزوین با نرم‌افزار فتوشاپ عنوان کرد و افزود: کارگاه آموزشی غیرحضوری نرم‌افزار فتوشاپ در سطح مقدماتی با ارائه سرفصل‌هایی نظیر آشنایی با ابزارهای پنل حافظه، برش و طراحی صفحات وب، ابزارهای انتخاب، متحرک‌سازی، فیلتر، اکشن و غیره برگزار شد.

مدیر سرمایه انسانی شهرداری قزوین تصریح کرد: این کلاس آموزشی به‌صورت غیرحضوری و در بستر سامانه جامع آموزش منابع انسانی (جام) برگزارشده است و در صورت اخذ نمره قبولی در آزمون بر خط، شرکت‌کنندگان موفق به دریافت گواهینامه آموزشی از معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین می‌شوند.

پایان پیام

 

تصاویر مرتبط