دوشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۱۵

روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی:

پيام تسليت در پي درگذشت روانشاد مظفر خمسه

سيد حامد موسوي‌، سرپرست معاونت برنامه‌ريزي و توسعه سرمايه انساني شهرداري قزوين در پيامي درگذشت روانشاد مظفر خمسه را تسليت گفت.

به گزارش روابط عمومي معاونت برنامه‌ريزي و توسعه سرمايه انساني شهرداري قزوين؛ سيد حامد موسوي‌، سرپرست معاونت برنامه‌ريزي و توسعه سرمايه انساني، در پيامي درگذشت روانشاد مظفر خمسه، از كاركنان سازمان اتوبوسراني شهرداري قزوين را تسليت گفت.

 

 متن پيام تسليت سرپرست معاونت برنامه‌ريزي و توسعه سرمايه انساني شهرداري قزوين به اين شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحيم

 

انا لله و انا اليه راجعون

 

مشيت الهي بر آن قرار گرفت تا يكي از همكاران خدوم، پرتلاش و متعهد شهرداري قزوين روانشاد «مظفر خمسه» به جوار رحمت حق عروج نمايد و در پيشگاه خداوند سبحان آرام گيرد. تحمل اين ضايعه سخت است و مطمئناً جز با ياد پروردگار بلندمرتبه و اميد به اعطاي صبر از جانب او غيرممكن خواهد بود. هر كس كه از نزديك با اين عزيز سفر كرده آشنايي دارد، علاوه بر تعهد و تلاش‌هاي خستگي‌ناپذير ايشان در امور، بر نجابت، خيرخواهي، صفا و پاك‌دستي او نيز صحه مي‌گذارد كه بدون‌ترديد نام و خدمات اين عزيز در حافظه همكاران خدوم شهرداري قزوين به‌ويژه همكاران سازمان اتوبوسراني شهرداري قزوين به‌عنوان اعمال ماتأخري كه فريادرس اوست، ماندگار خواهد شد.

اينجانب وظيفه مي‌دانم، درگذشت اين عزيز پرتلاش را به خانواده محترم ايشان تسليت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال براي آن مرحوم مغفور علو درجات و براي بازماندگان معزز صبر جميل و اجر جزيل مسئلت مي‌نمايم.

روحش شاد و يادش گرامي باد.

سيد حامد موسوي‌


سرپرست معاونت برنامه‌ريزي و توسعه سرمايه انساني شهرداري قزوين

تصاویر مرتبط