سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۶/۰۹

موسوی:

اساس‌نامه سازمان‌های وابسته به شهرداری قزوین تمدید شد

سید حامد موسوی، سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین از تمدید اساس‌نامه سازمان‌های وابسته به شهرداری قزوین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین، موسوی گفت: اصلاح و تمدید اساس‌نامه سازمان‌های وابسته به شهرداری به‌طور مشخص هر چهار سال یک‌بار در دستور کار مدیریت نوسازی و تحول اداری معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین قرار می‌گیرد.

سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین با اشاره به این‌که این اقدام با هماهنگی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری قزوین و از طریق سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور انجام شده است، افزود: تمدید اساس‌نامه سازمان‌ها به‌منظور امکان ادامه فعالیت و جلوگیری از وقفه در روند خدمت‌رسانی به شهروندان، با رویکرد بررسی گزارش‌های مالی، تفریغ بودجه، گزارش عملکرد چهارساله و برنامه‌های در دست اقدام سازمان‌ها صورت می‌گیرد.

موسوی با بیان این‌که اساس‌نامه شش سازمان برای ادامه فعالیت در چهار سال آینده تمدید شده است تصریح کرد: سازمان‌های فن‌آوری و اطلاعات و ارتباطات، مدیریت آرامستان، فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، مدیریت پسماند، آتش‌نشانی و خدمات ایمنی و ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی از جمله حوزه‌های مشمول تمدید اساس‌نامه در سال 1400 بوده‌اند.

پایان پیام.

 

تصاویر مرتبط