شنبه ۱۴۰۰/۰۶/۰۶

مدیر سرمایه انسانی شهرداری قزوین خبر داد:

دوره آموزشی نرم‌افزار کامفار در شهرداری قزوین برگزار شد

مهران سعیدی، مدیر سرمایه انسانی شهرداری قزوین از برگزاری دوره آموزشی غیرحضوری نرم‌افزار کامفارComfar ویژه مدیران و کارشناسان شهرداری قزوین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین، سعیدی گفت: دوره آموزشی غیرحضوری نرم‌افزار کامفار Comfar  به‌مدت 16ساعت و با حضور 62 شرکت‌کننده توسط اداره ارزشیابی و توانمندسازی کارکنان مدیریت سرمایه انسانی برگزار شد.

سعیدی هدف از برگزاری این دوره را دانش‌افزایی و آشنایی مدیران و کارشناسان واحدهای صنعتی و غیر صنعتی شهرداری قزوین با مراحل محاسبات اقتصادی و اصول ارزیابی فنی و مالی طرح‌های سرمایه‌گذاری عنوان کرد و افزود: کارگاه آموزشی غیرحضوری نرم‌افزار کامفار Comfar با ارائه سرفصل‌هایی نظیر مطالعات طرح‌های توجیهی معرفی و نصب نرم‌افزار، ورودی داده‌ها در نرم‌افزار کامفار، گزارش‌گیری و تحلیل گزارش‌های مالی و تحلیل حساسیت و بررسی خطاها به‌منظور ارائه خدمات بهتر به شهروندان برگزار شد.

مدیر سرمایه انسانی شهرداری قزوین تصریح کرد: این کلاس آموزشی به‌صورت غیرحضوری و در بستر سامانه جامع آموزش منابع انسانی (جام) برگزارشده است و در صورت اخذ نمره قبولی در آزمون بر خط، شرکت‌کنندگان موفق به دریافت گواهینامه آموزشی از معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین می‌شوند.

پایان پیام

 

تصاویر مرتبط