چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۲/۰۸

روابط عمومي معاونت برنامه‌ريزي و توسعه سرمايه انساني شهرداري قزوين:

معاون شهردار قزوین در پیامی فرارسیدن روز جهانی کار و کارگر را تبریک گفت

مجتبي منتظري، معاون برنامه‌ريزي و توسعه سرمايه انساني شهرداري قزوين در پيامي فرارسيدن یازدهم اردیبهشت‌ماه، روز جهانی کار و کارگر را به همكاران خدوم مجموعه مديريت شهري قزوين تبريك گفت.

به‌گزارش روابط عمومي معاونت برنامه‌ريزي و توسعه سرمايه انساني شهرداري قزوين در اين پيام آمده است:

فرارسیدن یازدهم اردیبهشت؛ روز جهاني كار و كارگر فرصت مغتنمي براي تكريم و نكوداشت مقام رفيع كار و مجاهدت و قدرداني شايسته از خدمات صادقانه و بي دريغ كارگران شريف، مؤمن و صبور ايران اسلامي است.

گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر پاسداشت خدمات صادقانه و ارزشمند کارگران شریف، صدیق و صبوری است که با خلاقیت، استعداد، نبوغ، اراده پولادین و روحیه خستگی‌ناپذیر خود همواره به‌عنوان نقش‌آفرینان عرصه کار، تولید و خدمت، برای شکوفایی و ارتقای جایگاه ارزشمند ایران اسلامی تلاش می‌کنند.

توسعه، پیشرفت و اعتلای میهن عزیزمان مرهون تلاش و مجاهدت افرادی است که با اخلاص و تعهد تمامی توان خود را در طبق اخلاص می‌نهند؛ افرادی که خدمت به مردم را موجبات عزت و سربلندی خود می‌دانند و همواره کسب رضای پروردگار را سرلوحه زندگی و کار خویش قرار داده‌اند. در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» نام‌گذاری شده است، کارگران عزیز و گران‌قدر به‌عنوان قشری متعهد و زحمتکش در تحقق این شعار نقش بی‌بدیل دارند.

این‌جانب روز جهانی کار و کارگر را به تمامی همکاران خلاق، خدوم، متعهد و پرتلاش شهرداری قزوین که با بهره‌گیری از احساس مسئولانه، وظیفه‌شناسی ارزشمند و تخصّص و تجربه در حوزه‌ مدیریت شهری و توسعه و پیشرفت کهن شهر قزوین تأثیرگذار بوده‌اند، تبریک عرض نموده و از درگاه احدیت برای ایشان شادکامی و سلامتی توأم با خوشبختی و نیک‌روزی در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر ‌(عج) مسئلت می‌دارم.

 

مجتبی منتظری

معاون برنامه‌ريزي و توسعه سرمايه انساني شهرداري قزوين

 

پایان پیام.

تصاویر مرتبط