پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۸

پیام تبریک معاون شهردار به‌مناسبت فرارسیدن سال 1400

در سالی که گذشت در کنار تمامی موفقیت‌ها شاهد تلخی‌ها و شیرینی‌های فراوانی در مجموعه شهرداری قزوین بودیم

مجتبی منتظری، معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین در پیامی فرارسيدن بهار طبيعت و حلول سال 1400هجري خورشيدي را تبریک گفت.

به‌گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین در بخشی از این پیام آمده است:

بار دیگر موهبت الهی گستره پرمهر زمین را به سرسبزی و خرمی آراست و سالی دیگر فرارسید تا حیاتی نو و شکوفایی دوباره را به‌عنوان سرآغازی در زندگی بشری قرار دهد؛ سپاس خدای عزَّوجلَّ که توفیق همکاری با شما همکاران فهیم را عنایت فرمود و مجالی فراهم شد تا با تعامل، تفاهم، همراهی و همدلی، تجربیات ارزشمندی را برای خدمت‌گذاری بیندوزیم.

بر کسی پوشیده نیست که ایام سخت و سهمگینی را سپری می‌کنیم؛ به‌طوری‌که کشور عزیزمان درگیر همه‌گیری کرونا شده و همشهریان بزرگوارمان را در معرض رنج‌ها و مصائب فراوان قرار داده است.

بی‌شک در این برهه بیش از هر زمان دیگری نیازمند همدلی، مسئولیت‌پذیری و همبستگی برای مقابله با اثرات ناگوار شیوع این بیماری هستیم. مشارکت گسترده آحاد جامعه در مسیر مبارزه و مقابله با این ویروس ضرورت بسیاری دارد. پرواضح است که این توجه و مسئولیت‌پذیری برای خانواده بزرگ شهرداری قزوین ضرورتی بنیادی، لازم و مطالبه‌ای همگانی به‌شمار می‌رود.

در سالی که گذشت، شاهد تلخی‌ها و شیرینی‌های فراوانی در مجموعه شهرداری قزوین بودیم. در کنار تمامی موفقیت‌ها و کسب نتایج مطلوب در حوزه مدیریت شهری، با کمال تأسف تعداد 5نفر از همکاران عزیز و مهربانمان را براثر ابتلا به بیماری کووید 19 از دست دادیم، بر خود لازم می‌دانیم برای شادی روح روان‌شادان یزدان کشاورز‌شعبانی، مصطفی کاشی‌پزها، صفت‌اله صالحی، مرتضی حداد و محسن دمرچلی و تمامی درگذشتگان از منسوبین شما همکاران ارجمند، از درگاه باری‌تعالی رحمت و غفران الهی آرزو کنیم. همچنین، در سالی که گذشت تعداد 38نفر از کارکنان شهرداری قزوین با سپری‌کردن قریب به 30سال از عمر خود در راه خدمت به شهر و شهروندان عزیز به‌افتخار بازنشستگی نائل آمدند.

در واپسین روزهای پایانی سال و در آستانه فرارسیدن سال جدید، لازم می‌دانیم تا از تلاش، جدیت، تعهد و همراهی صمیمانه شما بزرگواران مجموعه مدیریت شهری قزوین در طول یک‌سال گذشته قدردانی نماییم.

ضمن تبریک فرارسیدن بهار طبیعت و حلول سال 1400هجری خورشیدی و نوروز باستانی به شما و خانواده محترمتان از تلاش بی‌وقفه و خدمات صمیمانه همکاران خدوم مجموعه مدیریت شهری در راستای تحقق اهداف شهرداری قزوین و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان فهیم قزوینی سپاس و قدردانی به‌عمل‌آورده، از درگاه احدیت برایتان شادکامی و سلامتی توأم با خوشبختی و نیک‌روزی در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر ‌(عج) مسئلت می‌نمایم. سربلند و پیروز باشید. بمنّه و کرمه

 

مجتبی منتظری

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین

 

 

تصاویر مرتبط