چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۳

منتظری:

شهرداری قزوین در جایگاه برترین‌های اولین المپیاد علمی کارکنان شهرداری‌های کشور قرار گرفت

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین از کسب عنوان برتر امیر صادقی، از کارشناسان عمرانی مجموعه مدیریت شهری قزوین در اولین المپیاد علمی کارکنان شهرداری‌های کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین، منتظری گفت: اولین المپیاد علمی کارکنان شهرداری‌های کشور با هدف ارتقاء سطح دانش علمی و شغلی کارکنان شهرداری‌ها، به‌همت مرکز مطالعات برنامه‌ریزی شهری و روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در بهمن‌ماه سال‌جاری، با حضور 231 شرکت‌کننده و مشارکت 31 استان کشور به‌صورت برخط و در بستر سامانه آموزش مجازی مدیریت شهری و روستایی کشور برگزار شد.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین افزود: در این رویداد علمی 231 نفر از کارکنان شهرداری‌های کشور که در آزمون‌های مکاتبه‌ای استان‌ها حائز بالاترین امتیاز شده بودند، موفق به حضور در اولین المپیاد علمی کارکنان شهرداری‌های کشور شدند که در این میان امیر صادقی، کارشناس دفتر فنی سازمان عمران شهرداری قزوین موفق به کسب جایگاه دهم این المپیاد شد.

منتظری تصریح کرد: این المپیاد مطابق با عناوین و سرفصل‌های از قبل اعلام‌شده و در چهار محور اصلی «مدیریت پسماندهای شهری»، «مدیریت حمل‌ونقل شهری»، «مدیریت بحران شهری» و «مباحث عمومی مدیریت شهری» مشتمل بر ۱۰۰ سؤال و برگرفته از 12 عنوان کتاب در سرفصل‌های فوق برگزار شد.

منتظری با بیان اینکه برگزاری المپیادهای علمی موجب گسترش توانایی‌های علمی و شغلی کارکنان شهرداری‌ها خواهد شد خاطرنشان کرد: مشارکت شهرداری‌های کشور در رویدادهای علمی و تخصصی، زمینه رقابت سالم علمی بین کارکنان شهرداری‌ها و ترغیب آنان برای دستیابی به مدیریت مبتنی بر دانش و روش‌های علمی را فراهم می‌کند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط