دوشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۰۴

پیام تبریک معاون شهردار به‌مناسبت روز مهندس

معاون شهردار قزوین در پیامی فرارسیدن روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس را تبریک گفت

مجتبي منتظري، معاون برنامه‌ريزي و توسعه سرمايه انساني شهرداري قزوين در پيامي فرارسيدن پنجم اسفندماه، روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی، دانشمند برجسته ایرانی که به عنوان روز ملی مهندس نام‌گذاری شده را به همكاران خدوم مديريت شهري قزوين تبريك گفت.

به‌گزارش روابط عمومي معاونت برنامه‌ريزي و توسعه سرمايه انساني شهرداري قزوين در اين پيام آمده است:

روز مهندس روز پاسداشت خلاقیت، ابتکار و نوآوری در عرصه سازندگی و آبادانی و تجلیل از اندیشه، تفکر، استعداد و اراده عزیزانی است که همواره زمینه‌ساز رشد و پیشرفت شهرها و کشور عزیزمان ایران اسلامی بوده‌اند.

پنجم اسفندماه، روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی، دانشمند برجسته ایرانی که به‌عنوان روز ملی مهندس نام‌گذاری شده، فرصت گران‌بهایی است تا از زحمات و تلاش‌های مهندسان شهر تاریخی و فرهنگی قزوین به‌ویژه همکاران و مهندسان خدوم شهرداری قزوین قدردانی نماییم.

این‌جانب روز ملی مهندس را به تمامی همکاران خلاق، خدوم و پرتلاش شهرداری قزوین که با بهره‌گیری از احساس مسئولانه، وظیفه‌شناسی ارزشمند و تخصّص و تجربه در حوزه‌ مدیریت شهری و توسعه و پیشرفت کهن شهر قزوین تأثیرگذار بوده‌اند، تبریک عرض نموده و از درگاه احدیت برای ایشان شادکامی و سلامتی توأم با خوشبختی و نیک‌روزی در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر ‌(عج) مسئلت می‌دارم.

 

مجتبی منتظری

معاون برنامه‌ريزي و توسعه سرمايه انساني شهرداري قزوين

 

پایان پیام.

تصاویر مرتبط