شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱۸

منتظری:

ایام‌الله دهه مبارک فجر یادآور همبستگی ملت شریف ایران اسلامی است

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین در پیامی فرارسیدن ایام‌الله دهه فجر و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به تمامی همکاران خدوم شهرداری قزوین تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین، متن پیام مجتبی منتظری به‌مناسبت ایام‌الله دهه مبارک فجر به‌شرح زیر است:

ایام‌الله دهه مبارک فجر یادآور رشادت‌ها، از خود‌گذشتگی‌ها و همبستگی ملت ایران با امام خمینی (ره) است که استقلال و آزادی را برای این مرز و بوم به ارمغان آورد. انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام راحل، سرآغازی برای بیداری مستضعفین جهان بود و نهال امید را در قلوب محرومان کاشت.

یوم‌الله ۲۲ بهمن یادمان حماسه پیروزی، روز استحکام پایه‌های انقلاب، روز تجدید میثاق با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره)، روز تجدید بیعت با مقام معظم رهبری، حضرت امام خامنه‌ای (مدضله‌العالی) و روز ادای احترام به مقام شامخ شهدای سرافراز و همه ایثارگرانی است که در پیروزی انقلاب و حفظ دستاوردهای آن، نقش ارزنده‌ای داشته‌اند.

اکنون، در آستانه چهل و دومین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی این‌جانب به نمایندگی از خانواده بزرگ مدیریت شهری قزوین، ایام‌الله دهه مبارک فجر که مقارن است با سالروز میلاد پرنور حضرت فاطمه زهرا (س) را به همکاران خدوم شهرداری قزوین، خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران شهرداری قزوین و همه خدمت‌گزاران جمهوری اسلامی ایران تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال سعادت، بهروزی و پیشرفت برای ایران اسلامی را مسألت می‌نمایم.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط