شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱۱

مدیر سرمایه انسانی شهرداری قزوین خبر داد:

مجموعه دوره‌های آموزشی بهبود مدیریت ویژه مدیران ارشد شهرداری قزوین برگزار شد

مهران سعیدی، مدیر سرمایه انسانی شهرداری قزوین از برگزاری مجموعه دوره‌های آموزشی بهبود مدیریت ویژه مدیران ارشد شهرداری قزوین در بهمن‌ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین، سعیدی گفت: این دوره آموزشی با موضوع دوره‌های آموزشی بهبود مدیریت و شامل عناوینی اعم از سازماندهی مدیران حرفه‌ای، اخلاق حرفه‌ای، مدیریت اقتضایی و حل مسئله و تصمیم‌گیری در مجموع به‌مدت 22 ساعت در طی 9 جلسه و با حضور 28 شرکت‌کننده در بهمن‌ماه سال جاری توسط امور آموزش و توانمندسازی کارکنان اداره ارزشیابی و توانمندسازی کارکنان مدیریت سرمایه انسانی برگزار شد.

سعیدی هدف از برگزاری این دوره را ایجاد توانمندی در مدیران شهرداری قزوین به‌منظور پیاده‌سازی دانش مربوطه و به‌کارگیری نمونه عملی مهارت‌های مدیریتی بوده و بارزترین مزیت برگزاری آن، ایجاد فرصتی برای تطبیق دوره‌های آموزشی با فعالیت‌های سازمان و چالش‌های شهری به منظور ارائه خدمات بهتر به شهروندان است.

مدیر سرمایه انسانی شهرداری قزوین تصریح کرد: این کلاس آموزشی به صورت غیرحضوری و در بستر سامانه مدیریت آموزشی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان قزوین برگزارشده است و در صورت اخذ نمره قبولی در آزمون بر خط، شرکت‌کنندگان موفق به دریافت گواهینامه آموزشی می‌شوند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط