چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۰۸

مدیر سرمایه انسانی شهرداری قزوین خبر داد:

دوره آموزشی غیرحضوری مدیریت و کنترل پروژه با نرم‌افزار Primavera در شهرداری قزوین برگزار شد

مهران سعیدی، مدیر سرمایه انسانی شهرداری قزوین از برگزاری دوره آموزشی غیرحضوری با موضوع «مدیریت و کنترل پروژه با نرم‌افزار Primavera» ویژه کارشناسان شهرداری قزوین در بهمن‌ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین، سعیدی گفت: این دوره آموزشی با موضوع «مدیریت و کنترل پروژه با نرم‌افزار Primavera» به‌مدت 10 جلسه و با حضور 199 شرکت‌کننده در بهمن‌ماه سال جاری توسط امور آموزش و توانمندسازی کارکنان اداره ارزشیابی و توانمندسازی کارکنان مدیریت سرمایه انسانی برگزار شد.

سعیدی هدف از برگزاری این دوره را بازآموزی و دانش‌افزایی کارشناسان شهرداری قزوین و آشنایی فراگیران با نرم‌افزار Primavera به‌عنوان ابزاری مدیریت و کنترل پروژه‌های ساختمانی، صنعتی و نرم‌افزاری و... عنوان کرد و افزود: این دوره آموزشی با رویکرد  مدیریت صحیح پروژه‌ها، ایجاد  برنامه زمان‌بندی انجام پروژه، مدیریت منابع و گزارش دهی از فرآیند انجام پروژه در شهرداری قزوین به منظور ارائه خدمات بهتر به شهروندان برگزار می‌شود.

مدیر سرمایه انسانی شهرداری قزوین تصریح کرد: این کلاس آموزشی به صورت غیرحضوری و در بستر سامانه جامع آموزش منابع انسانی (جام) برگزارشده است و در صورت اخذ نمره قبولی در آزمون بر خط، شرکت‌کنندگان موفق به دریافت گواهینامه آموزشی از معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین می‌شوند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط