دوشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۵

سرپرست مدیریت سرمایه انسانی شهرداری قزوین خبر داد:

دوره آموزشی غیرحضوری داشبوردسازی مدیریتی اکسل در شهرداری قزوین برگزار شد

مهران سعیدی، سرپرست مدیریت سرمایه انسانی شهرداری قزوین از برگزاری دوره آموزشی غیرحضوری با موضوع «داشبوردسازی مدیریتی نرم‌افزار Excel» ویژه کارشناسان شهرداری قزوین در دی‌ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین، سعیدی گفت: این دوره آموزشی با موضوع «داشبوردسازی مدیریتی نرم‌افزار Excel» به مدت 8 جلسه و با حضور 183 شرکت‌کننده در دی‌ماه سال جاری توسط اداره ارزشیابی و توانمندسازی کارکنان مدیریت سرمایه انسانی برگزار شد.

سعیدی هدف از برگزاری این دوره را بازآموزی و دانش افزایی کارشناسان شهرداری قزوین و آشنایی فراگیران با قابلیت‌های بی‌شمار نرم‌افزار اکسل Excel و سهولت یادگیری و به‌کارگیری این نرم‌افزار در حوزه‌ی اداری، مالی، فنی و مهندسی عنوان کرد و افزود: مجموعه کلاس‌های آموزشی با رویکرد بهبود روش‌ها و ایفای نقش نظارتی و اجرایی در شهرداری قزوین به منظور ارائه خدمات بهتر به شهروندان برگزار می‌شود.

سرپرست مدیریت سرمایه انسانی شهرداری قزوین تصریح کرد: این کلاس آموزشی به‌صورت غیرحضوری و در بستر سامانه جامع آموزش منابع انسانی (جام) برگزارشده است و در صورت اخذ نمره قبولی در آزمون برخط، شرکت‌کنندگان موفق به دریافت گواهینامه آموزشی از معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین می‌شوند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط