یکشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۳۰

روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین:

جواد عباس علی‌مددی به عنوان سرپرست مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری قزوین منصوب شد

در حکمی از سوی مجتبی منتظری، معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین، جواد عباس علی‌مددی به عنوان سرپرست مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری قزوین منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین؛ در این حکم آمده است: با عنایت به تصمیم متخذه و هماهنگی صورت‌گرفته و با نظر به مسئولیت‌پذیری که از جنابعالی سراغ دارم، به‌موجب این ابلاغ ضمن حفظ پست سازمانی به‌عنوان سرپرست مدیریت نوسازی و تحول اداری معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی منصوب می‌گردید.

 در این حکم، معاون شهردار قزوین یادآور می‌شود: امید است با رعایت سلسله‌مراتب اداری و با به‌کارگیری تجربه و تدبیر و دانش در راستای پیشبرد فعالیت‌های مرتبط به بهبود سیستم در روش‌های انجام کار در شهرداری، نظارت بر اجرای دقیق آیین‌نامه‌ها، دستورالعمل‌ها، بخش‌نامه‌ها و ضوابط مربوطه به‌ویژه نظارت بر تهیه و تصویب ساختار سازمانی شهرداری و سازمان‌های وابسته و بازنگری و اصلاح آن، نظارت بر اجرای برنامه‌های تحول اداری و ایجاد اصلاحات و تغییرات در آن و توأماً تلاش در راستای افزایش رضایتمندی شهروندان و کاهش بروکراسی‌های اداری قدم‌های مؤثری بردارید.

در این مسیر خطیر از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون شما را در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) و منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) مسئلت می‌دارم.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط