یکشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۱۱

سعیدی:

دوره آموزشی غیرحضوری سال 1399 شهرداری قزوین برگزار شد

مهران سعیدی، سرپرست مدیریت سرمایه انسانی، معاونت برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری قزوین از برگزاری دوره آموزشی غیرحضوری سال 1399 ویژه کارکنان شهرداری قزوین در آبان ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین، سعیدی گفت: این دوره آموزشی به‌صورت غیرحضوری با موضوع ایمنی شهری، ارزیابی عملکرد کارکنان، آشنایی با تخلفات اداری و آشنایی با درآمد و روش‌های افزایش آن در شهرداری به مدت 60 ساعت و با مشارکت 1100 نفر از کارکنان شاغل در شهرداری قزوین برگزار شد.

سعیدی با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته این آزمون به‌صورت حضوری برگزار می‌گردید افزود: با توجه به حساسیت‌های بهداشتی و ضرورت رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، در سال 1399 دوره آموزشی و آزمون مذکور به‌شیوه غیرحضوری و در بستر سامانه آموزشی (جام) توسط اداره ارزشیابی و توانمندسازی کارکنان معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین برگزار شد.

سرپرست مدیریت سرمایه انسانی شهرداری قزوین تصریح کرد هدف از برگزاری این دوره بازآموزی و دانش‌افزایی کارکنان شاغل در شهرداری قزوین است و دراین‌راستا مجموعه کلاس‌های آموزشی ضمن‌خدمت در شهرداری با رویکرد ارتقاء سطح دانش کارکنان و به‌منظور ارائه خدمات بهتر به شهروندان برگزار می‌شود.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط