دوشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۰۵

نعیمی‌پور:

تفریغ بودجه سال 1398 شهرداری قزوین تحویل شورای اسلامی شهر شد

علی نعیمی‌پور، مدیر برنامه و بودجه شهرداری قزوین از تحویل تفریغ بودجه سال 1398 شهرداری قزوین در اجرای بند 12 ماد ه 80 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور انتخاب شهرداران به شورای اسلامی شهر قزوین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین، نعیمی پور گفت: بر اساس مفاد ماده 67 قانون شهرداری‌ها، تصویب تفریغ بودجه سالانه شهرداری و مؤسسات و شرکت‌های وابسته آن توسط شورای اسلامی شهرها انجام می‌شود.

مدیر برنامه و بودجه شهرداری قزوین با اشاره به اینکه این اقدام هر ساله در راستای شفافیت مالی و قانونمندی نظام بودجه‌ریزی انجام می‌شود، افزود: تفریغ بودجه این امکان را فراهم می‌سازد تا مدیران شهری از سویی درآمدهای وصولی قطعی را با اقلام پیش‌بینی‌شده در بودجه مصوب مقایسه و تجزیه و تحلیل کرده و در برنامه‌ریزی‌های سال آتی مورداستفاده قرار دهند و از طرف دیگر تجاوز پرداخت هزینه از اعتبارات مصوب و رعایت ماده 79 قانون شهرداری را کنترل کنند.

نعیمی‌پور در پایان تصریح کرد: تفریغ بودجه سال‌های 1387 تا 1396 شهرداری قزوین در پرتال معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین به‌نشانی Pd.qazvin.ir قابل‌مشاهده و بهره‌برداری است.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط