پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۷/۲۴

منتظری؛

تلاش روشندلان در شهرداری قزوین الگویی مناسبی برای دیگر کارکنان است

مجتبی منتظری؛ معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین در پیامی بیست و چهارم مهرماه روز جهانی عصای سفید، روز گرامی داشت پرچم استقلال روشندلان را تبریک گفت.

به‌گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین؛ منتظری گفت: روشندلان با بهره‌گیری از احساس مسئولیت، وظیفه‌شناسی ارزشمند و تخصّص و تجربه در مجموعه‌ مدیریت شهری قزوین، اثربخش و تأثیرگذار بوده‌اند؛ چنانکه تلاش‌های بی‌دریغ این عزیزان در بخش‌های مختلف شهرداری همواره الگویی مناسبی برای دیگر کارکنان بوده است.

منتظری به مناسبت فرارسیدن روز گرامی‌داشت توان‌یابان روشن‌دل افزود: عصاي سفيد، پرچم استقلال يك نابيناست، روز عصاي سفيد روز ترحم، دلسوزي نيست بلكه اين روز به رسميت شناختن استقلال نابينايان است؛ چراکه این افراد با تمرکز بر دیگر قوا و توانایی‌های خود نقش مؤثر و ارزشمندی را در جامعه، نهاد خانواده و محل کار ایفا می‌کنند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین تصریح کرد: گرچه نابينايان از نعمت ديدن محروم هستند؛ اما آن‌ها با دستان و گوش‌هایشان خيلي چيزها را می‌بینند و می‌شنوند و خداوند متعال توانایی‌های بسیاری را در وجود آنان قرار داده که با توجه به سختی‌ها و مشكلات فراوان توانسته‌اند به بالاترين درجات علمي دست پیدا کنند و به همگان نشان دهند كه معلوليت، محدودیت نيست.

منتظری بیان کرد: حضور کمرنگ قشری که می‌تواند به‌عنوان سرمایه انسانی جامعه باشد به دلایل مختلفی ازجمله نگاه نامناسب جامعه و کم‌توجهی به نیازهای ضروری و اولیه نابینایان تحت تأثیر قرار می‌گیرد و در این مسیر شهرداری قزوین تمامی تلاش خود را به‌منظور ایمن‌سازی محیط‌های شهری، برقراری امکان استفاده از وسایل نقلیه عمومی و نیز تسهیل عبور و مرور در معابر به‌کار گرفته است.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین خاطرنشان کرد: تلاش خالصانه و صادقانه کارکنان روشندل مجموعه مدیریت شهری قزوین آینه وظیفه‌شناسی و پژواک دانایی و تعهد آنان به سازمان است و در این راستا شهرداری خود را موظف به تأمین زیرساخت‌های لازم و بستر مناسب برای نقش‌آفرینی و بهره‌مندی توانمندی‌های این عزیزان در مسیر خدمت به شهر و شهروندان می‌داند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط