سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۷/۰۸

روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی؛

تجلیل از خانواده شهدا و جانبازان شاغل در معاونت برنامه‌ریزی شهرداری قزوین

در مراسمی با حضور مجتبی منتظری، سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین به‌مناسبت هفته دفاع مقدس از خانواده و فرزندان شهدا و جانبازان شاغل در معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین؛ منتظری در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: این هفته یادآور ایثارگری، شهامت و شهادت دلاورمردانی است که از جان، زندگی و خانواده خود گذشتند تا ما در آسایش و آرامش زندگی کنیم. چنانکه حماسه‌آفرینی دریادلان در روزگار سرنوشت‌ساز دفاع مقدس ضامن بقا و حافظ عزت و آزادگی ملت بزرگ ایران اسلامی بوده و خواهد بود و خاطره از خود‌گذشتگی‌ها و جانفشانی‌های شهدا در ذهن و بر زبان مردم قدرشناس این سرزمین همواره درخشان خواهد ماند.

سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین افزود: کسانی‌که از هستی و جان خود در راه رضای حضرت حق می‌گذرند و رنج‌ها را به جان می‌خرند و در این راه صبر و مقاومت می‏کنند. دست و زبان از پاس‌داشت سلحشوران جانبازی که در دوران پرافتخار دفاع مقدس در راه خدا با جان و مال خود مجاهدت نمودند و استقلال و آزادی و شرافت سرزمین اسلامی خویش را پاس داشتند و نهال عزت و اقتدار نظام اسلامی را با خون سرخ خویش سیراب کردند، کوتاه است. در این راه یاد و خاطره شهدا، ایثارگران و جانبازان باید همواره در ذهن ما زنده باشد و امیدواریم راه آن بزرگان تداوم داشته باشد.

گفتنی است؛ در معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین 3نفر از خانواده شهدا و جانبازان هشت سال دفاع مقدس مشغول به‌کار می باشند.

پایان پیام

 

تصاویر مرتبط