یکشنبه ۱۴۰۳/۰۴/۱۰

سعیدی، مدیر سرمایه انسانی شهرداری قزوین:

دوره آموزشی مباحث شهرسازی در شهرداری قزوین برگزار شد

سعیدی، مدیر سرمایه انسانی شهرداری قزوین خبر داد: دوره آموزشی با موضوع «مباحث شهرسازی» ویژه مسئولان و کارشناسان حوزه‌‌های شهرسازی، اجرائیات، اجرای احکام، معاونت شهرسازی و معماری، مناطق چهارگانه، سازمان نوسازی و بهسازی، سازمان خدمات طراحی و سازمان زیباسازی شهرداری قزوین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین؛ مهران سعیدی با اعلام این خبر گفت: این دوره آموزشی با موضوع «مباحث شهرسازی» به‌مدت 2 جلسه و با مشارکت 100 شرکت‌کننده از سوی امور آموزش و توانمندسازی کارکنان اداره ارزش‌یابی و توانمندسازی کارکنان مدیریت سرمایه انسانی در تیرماه سال‌جاری در سالن حضرت قائم (عج) شهرداری قزوین برگزار شد.

وی هدف از برگزاری این دوره را دانش‌افزایی و توانمندسازی کارکنان حوزه شهرسازی مجموعه مدیریت شهری برشمرد و افزود: این کارگاه آموزشی با ارائه سرفصل‌هایی نظیر سدمعبر، تجهیز کارگاه، شکایت هم‌جواری‌ها، کد ارتفاعی، برو کف، آشنایی با انواع تخلفات ساختمانی، رفع اشرافیت و گودبرداری غیرمجاز برگزار شد.

سعیدی در خاتمه افزود: این کارگاه آموزشی به‌صورت حضوری و کارگاهی برگزار و در صورت اخذ نمره قبولی در آزمون، شرکت‌کنندگان موفق به دریافت گواهینامه پایان دوره آموزشی می‌شوند.

انتهای پیام/

تصاویر مرتبط