پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۱/۲۵

موسوی:

سرمایه انسانی، ارزشمندترین و حیاتی‌ترین رکن شهرداری قزوین است

سید حامد موسوی، معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین در پيامي فرارسیدن 25 فروردین‌ماه، روز ملی منابع انسانی را به همكاران خدوم مجموعه مديريت شهري قزوين تبريك گفت.

به گزارش روابط عمومي معاونت برنامه‌ريزي و توسعه سرمايه انساني شهرداري قزوين در اين پيام آمده است:

توسعه، پیشرفت و اعتلای میهن عزیزمان مرهون تلاش و مجاهدت افرادی است که با اخلاص و تعهد تمامی توان خود را در طبق اخلاص می‌نهند؛ افرادی که خدمت به مردم را موجبات عزت و سربلندی خود می‌دانند و همواره کسب رضای پروردگار را سرلوحه زندگی و کار خویش قرار داده‌اند. بدون شک سرمایه انسانی موجود در هر سازمان، ارزشمندترین و حیاتی‌ترین رکن آن تلقی می‌شوند و در صورت استفاده بهینه از این سرمایه‌ها، می‌توان ضمن تقویت هر سازمان تحقق اهداف از پیش مشخص‌شده را به بهترین شکل ممکن کرد.

این‌جانب روز ملی منابع انسانی را به تمامی همکاران خلاق، خدوم، متعهد و پرتلاش شهرداری قزوین که با بهره‌گیری از احساس مسئولانه، وظیفه‌شناسی ارزشمند و تخصّص و تجربه در حوزه‌ مدیریت شهری و توسعه و پیشرفت کهن شهر قزوین تأثیرگذار بوده‌اند، تبریک عرض کرده و از درگاه احدیت برای ایشان شادکامی و سلامتی توأم با خوشبختی و نیک‌روزی در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر ‌(عج) مسألت می‌دارم.

 

سید حامد موسوی

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین

 

 

 

تصاویر مرتبط