چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۱

کشاورز صفیئی:

کارگاه آموزشی فنی مهندسی پدافند غیرعامل در قزوین برگزار شد

عباس کشاورز صفیئی، سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین، از برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع پدافند غیرعامل ویژه مدیران، مسئولان و کارشناسان شهرداری قزوین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین؛ کشاورز صفیئی گفت: این دوره آموزشی طی 2 روز کاری و به مدت 16 ساعت، در 10 و 11 دی ماه، با حضور 100 نفر از مدیران، مسئولان و کارشناسان شهرداری قزوین برگزار شد.

سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری هدف از برگزاری این دوره آموزشی را مطابق با بند هفتم سیاست‌های کلی نظام در حوزه پدافند غیرعامل دانست و افزود: برگزاری دوره‌های آموزشی در زمینه پدافند غیرعامل یکی از گام‌های مهم و زیربنایی در نیل به اهداف راهبردی دفاع غیرعامل برای تقویت توان دفاعی و ارتقای آستانه مقاومت ملی در برابر تهدیدات بالقوه و بالفعل در راستای حفاظت و صیانت از سرمایه‌های کلان ملی کشور است که با رویکرد دانش‌افزایی کارکنان مجموعه شهرداری‌ در راستای آموزش و فرهنگ‌سازی به‌منظور ارائه خدمات هر چه بهتر به شهروندان برگزار می‌شود.

کشاورز صفیئی بیان کرد: در این دوره آموزشی سرفصل‌هایی همچون اصول و مبانی پدافند غیرعامل شهری، پدافند کالبدی، سازه‌های امن و مبحث 21، پدافند غیرعامل در شهرسازی، پدافند غیرعامل در زیرساخت‌های شهری و الزامات پدافند غیرعامل در طرح‌های توسعه و عمران شهری تدریس شد.

وی تصریح کرد: این دوره آموزشی با هماهنگی اداره ارزشیابی و توانمندسازی کارکنان شهرداری قزوین و با همکاری مرکز آموزش علمی و کاربردی شهرداری قزوین، توسط مدرسان سازمان پدافند غیرعامل کشور آقایان مهرنژاد و فرقانی برگزار شد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط