دوشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۱۳

روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین:

نشست هماهنگی کنگره آینده پژوهی و چشم اندازسازی شهری ایران برگزار شد

نشست هماهنگی کنگره آینده‌پژوهی و چشم‌انداز سازی شهری ایران با حضور عباس کشاورز صفیئی، سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین به‌منظور هماهنگی برای برگزاری کنگره آینده‌پژوهی و چشم‌انداز سازی شهری ایران به میزبانی مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور مدیران شهری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین؛ نشست شهرداران و مدیران شهری پیرامون برگزاری کنگره و نمایشگاه بین‌المللی آینده‌پژوهی و چشم‌انداز سازی شهری ایران عصر روز یکشنبه دوازدهم آبان ماه در محل دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد.

این نشست با دعوت از شهرداران کشور به‌منظور برگزاری هر چه‌بهتر کنگره دوسالانه آینده‌پژوهی و چشم‌انداز سازی شهری ایران، میزبان ایده‌ها و پیشنهادهای شهرداران موفق کشور بود تا دستاوردهای خود در مدیریت شهری را به علاقه‌مندان عرضه کنند.

عباس کشاورز صفیئی، سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین با پرداختن به موضوع چشم‌انداز شهرهای ایران، گفت: عموماً در خصوص آینده‌نگاری شهرهای ایران، اقدام مؤثری انجام‌نشده است و از مجمع تشخیص مصلحت نظام دعوت می‌کنیم که پس از تصویب سیاست‌های کلان و چشم‌انداز، به موضوع شاخص سازی و تدوین برنامه برای شهرداری‌های کشور نیز بپردازد و همچنین امیدوارم خروجی اندیشکده‌های مدیریت شهری که ایجاد آن‌ها در دستور کار قرارگرفته، در برنامه‌ریزی کلان‌شهری به کار گرفته شود.

گفتنی است نخستین کنگره و نمایشگاه بین‌المللی آینده‌پژوهی و چشم‌انداز سازی شهری ایران، سوم تا ششم دی‌ماه سال جاری در سالن نمایشگاهی برج میلاد تهران برگزار خواهد شد.

پایان پیام

تصاویر مرتبط